Pruszcz Gdański, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Wózka Widłowego

Pruszcz Gdańśki

Agencja Pracy Progres HR to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju.

Dla naszego Klienta dużej i nowoczesnej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr ref.:OWWP/03

Obowiązki:
&#8226; załadunek i rozładunek towaru
&#8226; prace magazynowe

Wymagania:
&#8226; wykształcenie min. zawodowe
&#8226; doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych z napędem gazowym (ręczne sterowanie dźwigniami hydraulicznymi)
&#8226; gotowość pracy w systemie zmianowym
&#8226; uczciwość, systematyczność, umiejętność pracy w zespole
&#8226; mile widziane aktualne psychotesty

Oferujemy:
&#8226; pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat
&#8226; stawkę godzinową
&#8226; dodatki za pracę na trzy zmiany
&#8226; bezpłatny dojazd autobusem z dworca głównego w Gdańsku

Aplikacje prosimy wysyłać na adres anna.czypurowicz@progreshr.pl/ w tytule wpisując numer referencyjny OWWP/02/len
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie progreshr.pl/ Nr rej. 5088
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 13 Maj, 2013  19:43

Identyfikator: 458132

Wyświetleń: 3667